Ženska svetovalnica Cesta v Mestni log 55 Murgle Center 2. nadstropje, 1000 Ljubljana 01 25 11 602

Ženska svetovalnica je prostovoljna ženska organizacija, ki deluje na področju psiho-socialne pomoči in samopomoči žensk, ki so žrtve nasilja ali imajo motnje

OVERVIEW

The web page drustvo-zenska-svetovalnica.si currently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have crawled sixteen pages inside the website drustvo-zenska-svetovalnica.si and found eighteen websites interfacing with drustvo-zenska-svetovalnica.si. There is two social web platforms retained by drustvo-zenska-svetovalnica.si.

DRUSTVO-ZENSKA-SVETOVALNICA.SI TRAFFIC

The web page drustvo-zenska-svetovalnica.si has seen varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for drustvo-zenska-svetovalnica.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-zenska-svetovalnica.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-zenska-svetovalnica.si

LINKS TO DRUSTVO-ZENSKA-SVETOVALNICA.SI

Center za socialno delo Kamnik

Usnjarska cesta 8 1241 Kamnik. Kdaj morate vložiti vlogo za otroške dodatke in za znižano plačilo vrtca? Katalog informacij javnega značaja. Izplačila denarne socialne pomoči se bodo premaknila na začetek meseca. Reorganizacija centrov za socialno delo. Več o razpisanem natečaju si lahko preberete na spletni strani Mladinske.

DRUŠTVO ZA NENASILNO KOMUNIKACIJO - VSTOPNA STRAN

051 332 776, 030 423 424. Vojkovo nabrežje 10, Koper. Kako do naše enote v Kopru, si oglejte tule. Nasilje nad ženskami je skrajna oblika nadzora moških nad ženskami. Z nasiljem moški potiskajo ženske v podrejen položaj v primerjavi z moškimi.

Društvo Ključ Center za boj proti trgovini z ljudmi

CEINAV Cultural encounters in interventions against violence. VICTOR Victims of Child Trafficking Our Responsibility. Kako se rešim iz pasti TzL? Knjige, filmi, dokumentarci, videi. IZJAVA ZA JAVNOST OB EVROPSKEM DNEVU BOJA PROTI TRGOVANJU Z LJUDMI.

Lokalna akcijska skupina za preprečevanje zasvojenosti Novo mesto LAS Novo mesto

Tabornisko drustvo Rod Bickova skala

Bi, bi, bi, Bičkovci smo mi! Informacije za nove člane. RR , Grče klub. Društvo tabornikov Rod Bičkova skala. Ulica Pohorskega bataljona 113a, 1000 Ljubljana. Tam smo si pripravili udobno ležišče in se .

Svetovalnica za motnje hranjenja MUZA - O svetovalnici

Smo Društvo za ustvarjanje in kvaliteto življenja MUZA. 1 projekt Svetovalnica za motnje hranjenja MUZA.

Tina Jereb - Domov

Delavnica za starše in druge skrbnike otrok. SOČUTNO IN UČINKOVITO POSTAVLJANJE MEJ. junij 2015, ob 17. Imate vprašanje, povezano z vzgojo otrok? Imate vprašanje, povezano z vzgojo otrok? Pišite nam. Vprašanje in odgovor bomo objavili tukaj. Kaj, če se zgodi . Potekalo predavanje Stres - kako ga bolje obvladati. Arhiv dogodkov - Pretekli dogodki.

Zasebni vrtec Zarja

Hišna jablana vrtca Zarja je obrodila prve sadove. ČETRTA NOVICA IZ LOGARSKE DOLINE.

WHAT DOES DRUSTVO-ZENSKA-SVETOVALNICA.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-zenska-svetovalnica.si Mobile Screenshot of drustvo-zenska-svetovalnica.si Tablet Screenshot of drustvo-zenska-svetovalnica.si

DRUSTVO-ZENSKA-SVETOVALNICA.SI SERVER

I identified that a lone page on drustvo-zenska-svetovalnica.si took one thousand one hundred and sixty-six milliseconds to come up. Our parsers could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
89.212.149.21

We diagnosed that this domain is employing the Apache server.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page drustvo-zenska-svetovalnica.si states the following, "Kaj storiti v primeru nasilja." I viewed that the webpage also said " Enakost spolov je temeljna za enakovredno družbo." They also said " V zakonih smo obravnavane enako, kaj v v praksi? Ali imamo ženske enake štartne pozicije kot moški? Nas vzgajajo za skrbstveno delo, ki je navadno neplačano? Čestitke ob Mednarodnem dnevu žensk! Marec 8, 2018. ženska je bolj varna tukaj kot doma. Sekcija varnih hiš in materinskih domov." The meta header had pomoč as the first search term. This keyword is followed by svetovanje, nasilje, and zloraba which isn't as important as pomoč. The other words they used was pomoč ženskam in otrokom. pomoč žrtvam nasilja is included but will not be viewed by search engines.

SEE SUBSEQUENT WEB SITES

Društvo Zoja

Informiranje prebivalstva o možnih prihrankih toplotne energije. In the project consortium there are project partners from Slovenia, Vietnam, Philippines, China, Nepal, India and Ivory Coast. Eden glavnih namenov je krepiti zmogljivost nevladnih in ostalih civilno družbnih orga.

TOTIFOTO - društvo

Kako se je vse skupaj začelo? Se sprašujete, kako se je sploh vse začelo? Kmalu zatem je bila postavljena tudi spletna stran sekcije, kjer smo napovedovali dogodke, naredili zbirko uporabnih povezav, napisali kakšen nasvet in objavili dogodke ter občasno tudi kakšno malo razstavo fotografij. Družila so nas tudi vsakoletna srečanja fotografov in likovnikov, ki so bila vsem v veselje. Če smo hoteli karkoli organizirati in postoriti, če smo hoteli kje uradno sodelovati, zaprositi za akreditacije, itd.

Društvo Baška dediščina

V pritličju Doma krajanov na Grahovem ob Bači si lahko ogledate do SREDINE SEPTEMBRA 2017 po predhodni najavi na 041 601 248 ali Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Domov - Cistična fibroza

Društvo za cistič no fibrozo Slovenije. Pozdravljeni na naših spletnih straneh! Društvo za cistič no fibrozo Slovenije združuje bolnike z boleznijo cistič na fibroza. Društvo je bilo ustanovljeno konec l. Sedež ima na Troštovi ulici 5 na Igu pri Ljubljani. Ker je v Sloveniji cistič na fibroza kot redka bolezen še vedn.